Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
29.09.2019
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Zřejmě někdo vyklízel byt
Lokalita závady
Olbrachtova 1589/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email