NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

291117_6674

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Neuklizený chodník, kterým nejde projít

Datum nahlášení
29.11.2017

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Neprůchozí chodník, je tam tráva, psí výkaly, už jsem vám jednou psala, ale nic se s chodníkem nestalo.

Lokalita závady
ulice Plynárenská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o neudržované pozemky, které nejsou v majetku města, můžeme vyzvat majitele k udržování čistoty a schůdnosti chodníku.


Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email