NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

291117_9c51

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený chodník

Datum nahlášení
29.11.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Poškozený chodník v l. Doubravická od začátku bloku č,p, 1681 až k zámkové dlažbě na konci bloku

Lokalita závady

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email