Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Reklamní poutač hrozící pádem na chodník
Datum nahlášení
29.11.2017
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Dobrý den,
jsem si vědoma toho, že se nejedná o majetek města, ale zároveň mi přijde hloupé čekat, až se něco stane. Domnívám se, že upozornění od MgMT by snad majitel mohl brát vážně (na rozdíl od upozornění ode mě, na základě kterého k nápravě nedošlo).
V ulici U Nádraží na cukrárně U Bena je nedostatečně připevněný reklamní poutač (drží v podstatě už jen na jednom šroubu), hrozí pád na chodník a zranění procházejících osob - vše viz foto.
Děkuji, Šlaisová
Lokalita závady
ulice U Nádraží, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět předám pracovníkům odboru územního plánování a stavebního řádu, kteří, předpokládám, zajistí nápravu.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email