Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Nebezpečný banán
Datum nahlášení
29.11.2018
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Na chodníku u Galerie je pohozený banán. Všichni víme z televizních pořadů, kam taková situace vede.
Lokalita závady
ulice Dlouhá, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bohužel Vás musím odkázat na OC Galerie, kterému náleží úklid chodníku (banán neleží na pozemku města).
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email