Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Listí v ulici Písečná
Datum nahlášení
29.11.2019
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Dobrý den,
žádám o úklid chodníku v ulici Písečná. Na chodníku je vrstva spadaného tlejícího listí, které při dešti velice klouže, nebezpečí pádu. Děkuji Martina Vrbová
Lokalita závady
Písečná, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. v pondělí 2.12.2019 bude provedeno místní šetření a zadán mimořádný úklid chodníku s termínem do 6.12.2019.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email