NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

291119_f9ed

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Potkani

Datum nahlášení
29.11.2019

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Při polední procházce v Arbesově ulici jsem během chvíle viděl pobíhat několik potkanů kolem paneláků

Lokalita závady
Arbesova 1580/5, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkuji za upřesnění lokality výskytu hlodavců. Upozornění bylo předáno firmě, která provádí deratizační práce. Situace bude prověřena. S nejvyšší pravděpodobností se bude jednat o častý jev po deratizaci, která byla prováděna plošně na celém území města Teplice v období říjen až listopad 2019. Hlodavci po pozření nástrahy ztrácí přirozenou plachost a než zemřou, jsou víc vidět. Opakovaná deratizace na pozemcích ve vlastnictví města bude provedena dle uvážení odborné deratizační společnosti.

Pěkný den.


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email