Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nefunkční osvětlení
Datum nahlášení
29.12.2015
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den, již více jak týden nesvítí půlka Zámecké zahrady. Cesty do práce ráno ve tmě jsou dost nepříjemné.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Můžete prosím blíže specifikovat kudy chodíte do práce? Popřípadě uvést evidenční čísla stožáru s nefungujícím osvětlením?
Kontrolou v odpol. hodinách ani následkou noční kontrolou nebyla nefunkční osvětlení lokalizováno .
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email