NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

291220_15e8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Krušnohorská 1566/13 chybí žluté označení k zákazu parkování

Datum nahlášení
29.12.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Parkování u koje pro odpady,.kdy při vynášení odpadu jsou děti nuceni vozidlo obcházet do vozovky.Popeláři se nemohou dostat ke kontejnérům

Lokalita závady
Krušnohorská, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email