Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek od narkomanů a bezdomovců - upřesnění místa
Datum nahlášení
29.12.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,v ulici Zelená pod balkony se zabydleli bezdomovci a narkomani.Provádějí tu močení a jiné věci.Velmi to zapáchá a je to i nepříjemné. Prosím o úklid nepořádku a častější kontrolu hlídkou městské policie především ve večerních hodinách.
Lokalita závady
Zelená 2854, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, po upřesnění místa je zřejmé, že se jedná o městský pozemek.
Po svátcích zajistím úklid zeleně a dnes upozorním na výskyt bezdomovců na tomto místě ředitele městské policie.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email