NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

300118_2701

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nezakrytá díra - nebezpeční úrazu dítěte, zvířete

Datum nahlášení
30.01.2018

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Již po několikáté upozorňuji na nezakrytou díru v ulici Josefa Ressla 1699 vedle tel. budky. Je to již mnoho let co vás na to upozorňuji. Městská policie to vždy vyřeší zakrytím prkna a to je opravdu řešení na nic. Prkno je tam vždy jen chvíli a navíc stejně nesedí a nezakrývá to celé. Dneska tam mále spadlo dítě, takže jsem se opět rozhodla vám napsat. Kdo tuto situaci konečně definitivně vyřeší. ¨Již by se mělo město, marius pedersen i vodovody a kanalizace dohodnout čí to je a vyřešit to. Jestli jde někomu o těch 500 Kč co to bude stát, tak já to snad zaplatim. Uvědomte si prosím, že je tu u základní školy a i mateřské školy. Že zde projde denně mnoho malých dětí a úraz se může stát opravdu rychle. Děkuji Novotná Martina

Lokalita závady
Josefa Ressla, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Já o tomto problému slyším poprvé... Projednám jej s kolegyní a v co nejkratším možném časovém intervalu se pokusíme zajistit nápravu. Budu vás touto cestou informovat.
Děkuji za pochopení.


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email