NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

300120_7d67

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená komunikace

Datum nahlášení
30.01.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den chtěla bych nahlásit tři větší díry na vozovce v ulice edisonova

Lokalita závady
Edisonova, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme a zadáme k opravě.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email