Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Prasklá velká větev
Datum nahlášení
30.01.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dnes v noci pod těžkým sněhem,prasklá velká větev na tújí.Spadla na prichodovy chodník ke vchodu,takže nemůžeme projít.
Lokalita závady
Trnovanská 1288/24, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokud nebyla prasklá větev již odstraněna, zadáme provedení práce ve čtvrtek při kontrolním dni.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email