Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nebezpečné padání větví
Datum nahlášení
30.03.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Lesík u Metelkarny ( ulice Palackého) potřebovali by prořezat stromy. Stačí aby zafoukal vítr a padají i dost velké větve. Je to nebezpečne.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na tento parčík byla vypracovaná odborná dendrologie. Dle této dendrologie budou na přelomu srpen - září 2017 provedeny odborně navržené řezy a v období vegetačního klidu tedy listopad - prosinec 2017 budou pokáceny dřeviny, které dle dendrologie jsou navrženy ke kácení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email