NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

300321_4cf6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Kryt šachty

Datum nahlášení
30.03.2021

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Chybějící kryt šachty poblíž zastávky MHD u silnice v Topolové ulici. Hloubka cca. 2 metry.

Lokalita závady
Topolová, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokusíme se zjistit vlastníka zařízení, aby zajistil nápravu.
Děkuji za pochopení


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email