Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadkový koš, zastávka MHD.
Datum nahlášení
30.04.2019
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Plný odpadkový koš a poškozená konstrukce zastávky MHD Mánesovo náměstí u Hypermarketu Albert. Myslím si, že není třeba další komentář viz foto.
Lokalita závady
ulice Spojenecká, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Konstrukce zastávky včetně odpadkového koše je v soukromém vlastnictví společnosti, provozující Albert Hypermarket. Váš podnět tedy předáváme této společnosti.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email