Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
30.04.2021
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Pohozená matrace mezi garážemi.
Lokalita závady
Krátká, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadu bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email