NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

300422_3821

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Plachta s hlínou na trávě

Datum nahlášení
30.04.2022

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Od skončení prací na panelácích na podzim leží na trávě velká plachta s hlínou. Trnovany, mezi šk.Edisonova a paneláky v Přítkovské ul. vedle ubytovny.

Lokalita závady
Přítkovská 1637/19, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dnes vyzvu majitele firmy, která práce prováděla k odstranění plachty na zeleni.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email