Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad kolem kontejneru
Datum nahlášení
30.05.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den,
již jednou jsme, kvůli neustálému nepořádku v okolí kontejneru a narkomanům, kteří se u něj shromažďují, žádali o jeho odstranění. Obyvatelé domu k němuž údajně patří si odhlasovali, aby přístřešek s kontejnerem zůstal zachován. Avšak pořádek u něj i tak nenavedli. Chtěla bych tedy opětovně požádat o odstranění tohoto přístřešku s komtejnerem, nebo o jeho přesunutí blíže k domu, ke kterému patří. Nechceme z okna neustále koukat na ten nepořádek. Nehledě na to, že z markomani a jim podobní, kteří se tam potom shromažďují narušují noční klid a bezpečí. Komtejnerů máme v okolí i tak dostatek.
Děkuji za vyřešení,
Ponamareva
Lokalita závady
Růženy Svobodové 1851/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, Vaší žádosti, která, jak sama píšete byla již dříve projednána, bohužel nemůžeme vyhovět. Kontejner je v těsné blízkosti panelového domu pro který je určen a občany v tomto místě využíván. Při pravidelných kontrolách nebyl shledán v tomto stanovišti žádný výrazný nepořádek, případně stanoviště podléhá pravidelnému úklidu svozové společnosti a úklid je zajištěn. Pokud se v blízkosti kontejneru zdržují nepřizpůsobivé osoby, případně vidíte někoho odkládat odpad volně mimo nádoby doporučuji volat Městskou policii.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email