NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

300518_3dab

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad v podchodu naproti poště

Datum nahlášení
30.05.2018

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Dobrý den, chtěla bych nahlásit opětovný nepořádek v podchodu naproti poště vedle středního odborného učiliště obchodu a služeb. Válí se tam odpadky, prázdné láhve atd... Znovu tam přespávají bezdomovci. Děkuji. Hezký den, Pichertová

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na úklid podchodu byl zadán úklidové firmě k vyřešení


Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email