Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený rám krytu - asi teplovod
Datum nahlášení
30.05.2020
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Kryt (asi teplovodu) a rám pro usazení víka jsou ve velmi špatném stavu. Vzhledem k malé vzdálenosti od obytné budovy se v tomto místě často nacházejí děti, které si v tomto prostoru hrají. Víko může snadno spadnout do šachty!!! Možné následky si jistě dovedete představit. Tuto informaci jsem již před časem posílal. Nic se ale nedělo. Myslím, že čekat, až se stane nehoda, není vhodné!!!
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán k prověření a zjištění vlastníka tohoto zařízení.
Děkuji za pochopení.
-----------------------------
Dobrý den, vlastník zařízení mi sdělil, že jej opraví do 30/05/2020. V těchto dnech by tedy už měla být závada odstraněna. Pokud se tak nestalo, informujte mě prosím.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email