Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek na trave
Datum nahlášení
30.06.2020
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den chci nahlásit skříň pohozenou do trávy v ulici Americka 33
Lokalita závady
Liberecká 2264/16, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s. jako odstranění černé skládky, které bude provedeno do 14 ti dnů.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email