Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekaná tráva
Datum nahlášení
30.07.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,tak máme konec měsíce a opět není v měsíci červenec posekaná tráva.Která je opět přerostlá.
Sdělovali jste,že je nasmlouváno 6 sečí za sezónu a zatím bylo sekáno pouze 2x v 1/2 května a koncem června.
Lokalita závady
Křížkovského 2512, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V této lokalitě proběhly již 3 seče. Tento týden je naplánovaná 4 seč.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email