Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vozidlo 4AJ 5185 Škoda PickUp
Datum nahlášení
30.07.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Uvedené vozidlo bez platné STK 3 roky , zabírá parkovací místo již několik měsíců před domem Smetanova 188/20.
Lokalita závady
Smetanova ev. č. 3006, Teplice, 415 03, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo prověříme. U vozidel s neplatnou STK jsme podali žádost na ministerstvo k upřesnění postupu provedení odtahu a prodeje vozidla ve veřejné dražbě, jelikož zákon přesný postup nespecifikuje a obcím mohou vzniknout nečekané problémy nad kterými poslanci vůbec nepřemýšleli.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email