Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekaná tráva
Datum nahlášení
30.08.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Neposekaná tráva a náletové dřeviny
Lokalita závady
Kmochova cesta 1766/7, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 31/8/2017 byla situace prověřena na místním šetření. Do 7/9/2017 bude zjednána náprava.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email