NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

300817_7705

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nedostatečně široká komunikace a poničená auta

Datum nahlášení
30.08.2017

Kategorie závady
Dopravní situace

Popis závady
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat,zda by se nedala nějak vyřešit situace v Buzulucké ulici,přesněji v místě,kde není jednosměrný provoz a auta se na úzké komunikaci vyhýbají. Kolikrát způsobí škody na autech,které stojí zaparkované podél komunikace. Neustále tu mají lidé poškrábaná auta a uražená zrcátka. Pokud zastavíme kolama na chodníku abychom si svá auta uchránili, dostaneme od PČR pokutu. Dnes už je to druhé auto,které má uražené zrcátko a proto Vás kontaktuji. Bylo by možné situaci vyřešit také např.jednosměrným provozem (ve směru provozu MHD),případně rozšířením komunikace?? Tato situace už je neúnosná a nechceme si dál nechat ničit naše auta. Předem Vám moc děkuji za Vaši reakci. Hezký den,Katka Bandasová.

Lokalita závady
ulice Buzulucká, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po provedeném místním šetření, Vás budeme informovat o výsledcích.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email