Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek na schodech
Datum nahlášení
30.08.2020
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Vysypané koše v ulici Lesní na schodech
Lokalita závady
Elišky Krásnohorské 1095/16, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid bude proveden dnes 1.9.2020.
Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email