Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad v lese
Datum nahlášení
30.08.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Pokracovani k předchozímu hlaseni
Lokalita závady
Nová Ves, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email