NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

300919_d572

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Označení zákazu kouření a vstupu psů na dětské hřiště

Datum nahlášení
30.09.2019

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Byl jsem v neděli na dětském hřišti za silnicí U opic se svou vnučkou. Kouřící rodiče, omladina a pes v objektu. Kouřící rodiče byli osloveni vedle sedící maminkou a já pak šel za omaldinou, zda viděli tabulku se zákazem kouření....řekli, že ne. Tak jsem se šel podívat...Při otevřených vrátkách jsou tabulky nedostatečně viditelné. Mohly by být nějak víc vidět...Asi by sem občas mohla zajít i nějaká hlídka MP. Děkuji

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaším podnětem se budeme zabývat a předáme ho též na Městskou policii.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email