Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
3 autovraky v ulici Březová v Teplicích
Datum nahlášení
30.09.2021
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
3 vozidla s více jak 5 let propadlou STK, zarůstající travinami a nepojízdné. Všechny v ulici Březová mezi domy čp. 3231 a 3232. Jedná se o:
Škoda 120, RZ 5U5 8171
Škoda 120, SPZ TPE 3405
Ford Galaxy, RZ 6U4 7072
Lokalita závady
Březová 3231, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidla prověříme v součinnosti s Městskou policií, zda se jedná o vraky podle zákona. V případě že jsou odstavené na místní komunikaci a ne na soukromém parkovišti, vyzveme vlastníka/provozovatele k jejich odstranění.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email