Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Parkování před garážemi
Datum nahlášení
30.10.2017
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Před garážemi (Wolkerova ulice, naproti domu 6/1886) parkují automobily, které majitelům garáží bezohledně znemožňují využívat garáže. Vše by vyřešil žlutý pruh.
Lokalita závady
ulice Jiřího Wolkera ev.č. 1514, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V uvedené záležitosti je nutné obrátit se na městskou policii Teplice, která má oprávnění ze zákona tyto přestupky řešit.
Z vámi předložené fotografie vyplývá, že automobil stojí na pozemku, který není ve vlastnictví Statutárního města Teplice. V uvedeném úseku se musíte obrátit na vlastníka pozemku, aby provedl příslušné dopravní opatření.
Statutární město Teplice může provést dopravní opatření na pozemku před cca prvními 6 garážemi, zbylá část je jak je výše uvedeno, v soukromém vlastnictví.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
Bc. Markéta Kokšalová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email