Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
30.10.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den, prosím o odstranění většího množství odpadu u bezejmenné cesty od ZŠ Koperníkova směrem k MŠ. Také v přilehlých keřích mezi cestou a sportovním hřištěm se nachází množství velkých odpadků. Děkuji a zdravím Libuše Frintová
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno společnosti Marius Pedersen a.s., a to v termínu do 14 ti dnů.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email