NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

301020_fdd4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek.

Datum nahlášení
30.10.2020

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Nepořádek za budovou Hlavní pošty (bezdomovci).

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadáno svozové společnosti k úklidu v režimu černých skládek, cca do týdne by tedy mělo být prostranství uklizeno.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email