NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

301120_0e7e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Přerostlé stromy na pozemku p. č. 377/8 Teplice - Řetenice.

Datum nahlášení
30.11.2020

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Přerostlé stromy na pozemku p. č. 377/8 Teplice - Řetenice, v létě 2020 již bylo hlášeno, některé stromy stále zasahují na střechu objektu Jaselská č.p. 427 - nutno ořezat.

Lokalita závady
Řetenice, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřeviny již byly v letošním roce zadány k ořezu, nicméně dne 3/12/2020 proběhne kontrola.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email