Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
/tankodrom na trávníku/ v ul. Na Konečné před čp.206/9,
Datum nahlášení
31.01.2021
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Nezodpovědní řidiči si zkracují cestu přes roh travnatého pásu kolem domu a dále po chodníku za roh ke vchodu ! vzhledem k tomu, že v letních měsících došlo k pozemním pracem kolem celého bloku, je nyní zemina na trávníku ještě neudusaná, rozmočená a rozježděná jako na tankodromu. Bylo by na místě dát na vytyčená místa / žlutá šipka / betonové bloky, tak jako jsou uloženy za rohem proto, aby nemohla vozidla projíždět z parkoviště, jak tomu činily dříve.
Lokalita závady
Na Konečné, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Váš podnět předám kompetentnímu referentovi odboru dopravy, v jehož gesci je dopravní značení.
Děkuji za pochopení
Dobrý den,
informaci s žádostí o kontroly dotčeného prostoru jsme předali městské policii.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email