Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená lampa
Datum nahlášení
31.01.2022
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Na lampě #4043 chybí cylindr (horní kryt) svítidla. Leží opodál v trávě.
Lokalita závady
Hlávkova 1448/6, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email