NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

310124_851d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Spadlý strom přes cestu

Datum nahlášení
31.01.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Spadlý strom přes cestu v "křižovatce," už někdy od nového roku. Musí se obcházet.

Lokalita závady
Nová Ves, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V těchto končinách se v zimně zpravidla nepohybujeme, pozemky jsou jen 2x ročně sečeny a jinak ponechávány víceméně přírodní - jako podpora biodiverzity.
Padlý strom v nejbližších dnech prověříme, respektive prověříme, z pozemku jakého vlastníka spadl (v blízkosti vámi umístěné značky v mapě jsou i pozemky jiných vlastníků). Pak přijmeme závěr.
Děkuji za pochopení.


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email