NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

310316_57cc

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Špatně nastavené zrcadlo

Datum nahlášení
31.03.2016

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Na křižovatce ulic Emílie Dvořákové a Stanová ze směru od ulice U Červeného kostela jsou umístěna dvě zrcadla. Pravé zrcadlo ukazující vozovku ze směru ulice J.Koziny je špatně nastavené - z místa značení křižovatky není vidět přijíždějící vozidla.

Lokalita závady
ulice Emilie Dvořákové, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude prověřena a případně odstraněna.
---------------------------------------------------------
Dobrý den,
závada již byla odstraněna


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email