Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekaná zeleň
Datum nahlášení
31.07.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, bylo by možné prosím posekat trávu - viz foto? Při výjezdu a vjezdu na parkoviště přes ní není vidět a navíc to nevypadá hezky. Pozemek údajně nepatří k bytovému domu, ale je města.Děkuju.
Lokalita závady
ulice Březová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Do 18/8/2016 bude sjednána náprava.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email