NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

310719_3c19

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Výskyt hlodavců v zeleni před domem

Datum nahlášení
31.07.2019

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Výskyt hlodavců na adrese Trnovanská 1323-1320 ze předu domu mezi chodníky a silnicí, je zde spousta děr, nutno i zasypat. děkuji Vám,

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět na výskyt potkanů byl předán deratizační společnost VOMA servis, která pro Statutární město Teplice provádí tuto službu.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email