Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vzrostlý porost
Datum nahlášení
31.07.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, prosím o posekání vzrostlého porostu
u stanoviště kontejnerů a jeho přilehlé části.
Děkuji za kladné vyřízení s pozdravem Mařanová
Lokalita závady
Československých legií 1131/23, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci jsem předala technikovi společnosti Marius Pedersen a. s, která má na starosti údržbu zeleně.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email