Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Skládka odpadu v Zámecké zahradě
Datum nahlášení
31.08.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Bezdomovec zakládá skládku za zámkem.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ve spolupráci s Městskou policií Teplice a společností Marius Pedersen a.s. byl problém se zakládáním černé skládky vyřešen. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email