Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Čistota
Datum nahlášení
31.08.2022
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Na dráze jsou střepy, kameny v okolí zbytky nějaké víkendové pijatiky. Chtělo by to uklidit.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid in line dráhy bude provedený ve čtvrtek 1.9.2022 dle nastaveného rozpisu čištění.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email