Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlé strony
Datum nahlášení
31.08.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na pozemku p. č. 377/1 v k.ú. Teplice Řetenice přerostlé stromy zasahují na střechy u přilehlých objektů (např. č.p. 434, 436 i dalších). Větve je třeba ořezat, aby střechy nebyly poškozovány.
Lokalita závady
Duchcovská 434, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, větve , které zasahují do objektu byly zadány k ořez do konce září 2022
-----------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 1/9/2022 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email