Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící značení na in-line dráze
Datum nahlášení
31.10.2017
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Dobrý den,
na nově otevřené in-line dráze na Angru chybí značení upozorňující chodce na to, že se jedná o in-line dráhu. V tuto chvíli se po této dráze volně pohybují osoby "na procházce" např. s
kočárky, psy a pod. In-line dráha je velmi pěkná, ale vzhledem k pohybu osob, které by se zde dle určení této dráhy neměli pohybovat, nebezpečná.
Šlo by tedy umístit dopravní značení.
Děkuji za vyřízení mé žádosti
Jaroslava Poddaná
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, vaši připomínku přednesu na poradě vedení a příští týden sdělím resumé.
Děkuji a přeji hezký den.
---------------------------
Dobrý den, po zvážení vašeho podnětu se všemi možnými důsledky bylo rozhodnuto, že další "jiná značení" nebudou na in-line dráze instalována. Důvodem je mj. i skutečnost, že se na dráze mohou pohybovat i lidé bez bruslí v případě, že učí své děti bruslit nebo naopak kočárek s maminkou, která bruslí apod. Z velké informativní cedule je zřejmé, že se jedná o in-line dráhu a skatepark, proto "veškerý pohyb" na této dráze musí být o pozornosti a toleranci všech, kteří ji užívají.
Děkuji za pochopení
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email