Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Tráva
Datum nahlášení
31.10.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den. Prosím o posekání trávy ,která byla naposledy sekána na začátku srpna.
Děkuji
Lokalita závady
ulice Křížkovského 2512, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email