NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

311220_96de

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nálet zasahující do profilu chodníku

Datum nahlášení
31.12.2020

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Křoviny a malé stromky zasahují do profilu chodníku

Lokalita závady
Doubravická, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 7/1/2021 bude situace prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email