Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek a špatně přístupná popelnice
Datum nahlášení
31.12.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Před vchodem Duchcovská 413/88d jsou špatně přístupné dvě popelnice(blokuje ji kontejner na oděv) , tím je snížená kapacita popelnic. V místě vzniká často nepořádek, který je větrem rozfoukán po celém sídlišti.
Lokalita závady
Duchcovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předán požadavek na přemístění nádoby na textil mimo kontejnerové stání do rohu rozšířené části přilehlého chodníku. Dostupnost pro občany by tak měla zůstat zachována a uvolněn dostatečný přístup k nádobám v kontejnerovém stání.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email