NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

311222_a5cd

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice

Datum nahlášení
31.12.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, chtěla bych upozornit na stále se prohlubující propadlinu asfaltové silnice v místě křížovatky ulic Novosedlická a Kopřivová. Hrozí zde nebezpečí poškození vozidla. Děkuji

Lokalita závady
Novosedlická, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu řešíme ve spolupráci s obcí Novosedlice, v jejímž katastru se tato komunikace nachází.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email