Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Údajně posekaná tráva na pozemku města Teplice
Datum nahlášení: 02.05.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, již jednou jsem vás upozorňoval, že není posekaná tráva na pozemku města Teplice v okolí garáží v Sobědruhách za restaurací U slunce, ale psali jste, že jej již posekáno? Přijde vám, že je to posekané?
Lokalita závady: část obce Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, pozemky, které jsou v pravidelné údržbě města byly již posekány, ohledně pozemků, které nejsou v pravidelném režimu Vám odpovídala Ing. Teuschelová v hlášení 260416_de7f.